III NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.01.2015 r.

➢ W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek Matkę Bożą Dobrej Rady i modlitwa o trzeźwość w naszych rodzinach, we wtorek bł. Jerzego Matulewicza biskupa, w środę św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła, o 17.00 msza św. i Nowenna, w sobotę św. Jana Bosko prezbitera.
➢ W niedzielę o godz. 10.00 będzie „Pożegnanie żłóbka” czyli wspólne ostatnie kolędowanie. O 17.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas.
➢ Dzisiaj o godz. 14.00 w Sz.P. w Brniu Osuchowskim będą Jasełka, na które zapraszają dyrektor, nauczyciele i uczniowie Sz.P. w Brniu Osuchowskim.
➢ Zbiórka ministrantów i lektorów we wtorek po mszy św., zespół Aniołki i DSM w czwartek o 16.30. Będzie to spotkanie opłatkowe, na które zapraszamy także rodziców; młodzież w piątek wieczorem.
➢ Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego a dla dzieci Olę i Jasia, Promyczek Dobra z płytą o papieżu oraz nowy MGN z najnowszą płytą Arki Noego. W GN: „ czym jest i jak działa tzw. pigułka oraz o wizycie papieża na Filipinach”.
➢ Urząd Gminy w Czerminie zaprasza na bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera, internetu i programów biurowych. Zgłoszenia w Urzędzie Gminy telefonicznie lub osobiście.
➢ W sobotę 31 stycznia w Ośrodku Zdrowia w Czerminie od godz. 9.00 będzie badanie wzroku. Obowiązuje rejestracja.