XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018 r.

 We wtorek obchodzimy Święto św. Stanisława Kostki Patrona młodzieży a w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W środę o 18.00 msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na prace konserwatorskie, utrzymanie cmentarza i do puszek na Uniwersytet Papieski.
 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dla dzieci jest Mały Rycerzyk, Ola i Jaś, MGN i Promyczek Dobra z dodatkiem. Dla starszych Niedziela i GN w którym:: „o imieniu Boga, co to znaczy wypowiadać je nadaremno ? i wiara w czasach smartfona”, oraz inne ciekawe artykuły. Można kupić kalendarz rolników na 2019 r. za 21 zł i kalendarz z Papieżem i misyjny za 5 zł. Zapraszamy do biblioteki parafialnej w niedzielę po mszy św. o 9.00.
 Próba zespołu dziecięcego we wtorek o 17.00, spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek po mszy św., chór dorosłych w środę, Grupa Młodzieżowa w piątek po mszy św. wieczornej, DSM w sobotę o 9.00. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież i dorosłych którzy chcą włączyć się w działalność naszych grup i zespołów parafialnych.
 W sobotę 22 września odbędzie się uroczystość poświęcenia i wręczenia sztandaru dla OSP w Kawęczynie jak również przekazanie jednostce samochodu ratowniczo-gaśniczego, w 115 rocznicę założenia OSP w Kawęczynie. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 16.00 w kaplicy w Kawęczynie a następnie dalsza część programu zakończona zabawą taneczną.
 Dzisiaj o 17.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
 Na Seminarium Duchowne złożono: pewna rodzina z Podkościela: 100 kg zboża. Bóg zapłać ofiarodawcom.