DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018 r.

• Po Prymarii i Sumie zmiana różańcowa i pogadanka religijna.
• W środę o 17.00 msza św. i Nowenna do Matki Bożej i próba chóru.
• W czwartek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
• W niedzielę obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. O godz. 15.30 różaniec i msza św. w intencji Róży, którą prowadzi p. Maria Kazimierska oraz spotkanie imieninowe na plebani. W tym dniu obchodzimy Dzień Babci a następnego dnia Dzień Dziadka. Polecajmy Bożej opiece naszych kochanych Seniorów, którym tak wiele zawdzięczamy, zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli do wieczności.
• W przyszłą niedzielę uroczysty chrzest dzieci o godz. 10.30. Katecheza chrzcielna w sobotę o 15.30 w kościele a następnie zapisy metrykalne w kancelarii.
• Składki w trzecie niedziele miesiąca jak dotychczas przeznaczamy na inwestycje w parafii. Trwa remont na plebani, przygotowujemy się do generalnego remontu kaplicy na cmentarzu. Pamiętajmy o składaniu ofiar na utrzymanie cmentarza w kwocie 30 zł.
• Polecamy prasę katolicką: dla dzieci Olę i Jasia, nowy Promyczek Dobra z naklejką. W GN: „o św. Stanisławie Kostce i naszej nadziei na olimpijskie złoto oraz inne interesujące artykuły”. Zapraszamy do biblioteki parafialnej po mszy św. o 9.00.
• Próba zespołu Aniołki we wtorek o 16.00. Obecność obowiązkowa.
• Jutro kończymy wizytę duszpasterską. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, złożone ofiary, gościnność, przywiezienie i odwiezienie księdza i ministrantów a zwłaszcza za wspólną modlitwę, wyrażone uwagi, propozycje i inicjatywy. Gdyby u kogoś nie było kolędy z jakiejkolwiek przyczyny, a chciałby przyjąć księdza, prosimy o zgłoszenie w zakrystii. W intencji odwiedzonych rodzin odprawimy msze św. o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
• Proboszcz Parafii Ziempniów organizuje pielgrzymkę do Piekar Śląskich, Góry św. Anny, Wambierzyc i Wrocławia 16 i 17 czerwca. Bliższe informacje w zakrystii.

Porządek kolędy:

• Niedziela 14.01 od godz. 12.30 – Breń Zagrody i Zadworze do Krzyża