DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2017 r.

• W środę rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O 17.00 msza św. i Nowenna i próba chóru.
• W sobotę obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. O godz. 16.30 różaniec i msza św. w intencji Róży, którą prowadzi p. Maria Kazimierska. Po mszy św. spotkanie imieninowe Róży na plebani. Serdecznie zapraszamy.
• W sobotę obchodzimy Dzień Babci a następnego dnia Dzień Dziadka. Polecajmy Bożej opiece naszych kochanych Seniorów, którym tak wiele zawdzięczamy, zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli do wieczności.
• Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na planowane prace konserwatorskie i utrzymanie cmentarza.
• Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego a dla dzieci Olę i Jasia, i Promyczek Dobra. W GN: czy Boga trzeba się bać? I jak palić w piecu węglowym żeby zmniejszyć smog?
• Jutro zakończenie wizyty duszpasterskiej. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, złożone ofiary, gościnność, przywiezienie i odwiezienie księdza i ministrantów a zwłaszcza za wspólną modlitwę, wyrażone uwagi, propozycje i inicjatywy. Gdyby u kogoś nie było kolędy z jakiejkolwiek przyczyny, a chciałby przyjąć księdza, prosimy o zgłoszenie w zakrystii. W intencji odwiedzonych rodzin odprawimy msze św. o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo..
• Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Brniu Osuchowskim serdecznie zapraszają na Jasełka dzisiaj o 14.00.
• Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 2 marca o godz. 15.30 w kościele w Trzcianie przez ks. Biskupa Leszka Leszkiewicza.
• W czasie ferii kancelaria parafialna czynna będzie po mszy św.
• Porządek kolędy:
Poniedziałek 16.01 – od 8.00 - Czermin – Zawada II od Trzciany lewa strona do Zawady I.