XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30. 08. 2015 r.

 We wtorek msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów Gimnazjum w Czerninie o godz. 8.00 a dla Szkoły Podstawowej z Czermina, Brnia i Łysakowa o godz. 8.45. Zapraszamy także rodziców i wychowawców.
 Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego w poniedziałek od godz. 17.00.
 W środę o 18.00 msza św. i Nowenna.
 W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na godzinę świętą przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.00.
 W pierwszy piątek Wotywa o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.00 i 18.00. Składka na misje. Spowiedź św. dla dzieci ze Szkół Podstawowych i młodzieży Gimnazjum w czwartek od 17.00 i w piątek od 6.30 i popołudniu od 17.00. W kaplicy w Kawęczynie spowiedź św. w piątek od 15.15 i msza św. o 16.00.
 W pierwsza sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o 7.00. Odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
 Od 6 - 8 września w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie będą Uroczystości Odpustowe. We wtorek 8 września o 18.00 zaproszeni są uczestnicy XXXIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.
 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dla dzieci młodszych jest „Mały Rycerzyk”, dla starszych MGN a w nim audiobook „Szatan z siódmej klasy”. W GN: nagrana na płytę książka Tomasza a Kempis „O naśladowaniu Chrystusa”.
 Próba zespołu dziecięcego w poniedziałek o 18.00, spotkanie ministrantów młodszych, starszych i lektorów wraz z rodzicami we wtorek po mszy św. wieczornej, chór dorosłych w środę.
 Spotkanie katechetów w poniedziałek po mszy św. wieczornej.
 Bóg zapłać druhom OSP Czermin za wykonane prace porządkowe przy kościele.