XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. 07. 2016 r.

 Dzisiaj o 15.30 różaniec i msza św. w intencji Róży św. Kingi, którą prowadzi p. Janina Getinger, we wtorek o 17.30 różaniec i msza św. w intencji róży św. Anny, która prowadzi p. Danuta Basztura a w piątek o 17.30 różaniec i msza św. w intencji róży św. Marty, która prowadzi p. Ewa Kazimierska. Zapraszamy róże do wspólnej modlitwy i spotkania na plebani.
 Organizujemy wyjazd autokarowy do Częstochowy na wejście Tarnowskiej Pieszej Pielgrzymki 25 sierpnia. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Można zapisywać się do udziału w pieszej pielgrzymce tarnowskiej.
 Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na prace konserwatorskie w kościele, przy dzwonnicy i na utrzymanie cmentarza.
 Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Proponujemy Gościa Niedzielnego w którym między innymi plakat z papieżem Franciszkiem, którym można przyozdobić okno. Dla dzieci jest Ola i Jaś.
 Zapraszamy dzisiaj wszystkich młodych parafii wraz z rodzinami na Sumę o godzinie 10.30. Następnie udamy się do Amfiteatru w Czerminie by przeżyć dzień wspólnoty i integracji z pielgrzymami z Francji.