XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2016 r.

 W środę obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.30 i 18.00. W Kawęczynie o godz. 16.00. Składka z tej uroczystości jest przeznaczona do dyspozycji Ojca św. jako tzw. „świętopietrze.” O godz. 17.30 różaniec, Litania do Serca Pana Jezusa, Nowenna i o 18.00 msza św. w intencji Róży św. Piotra Apostoła, którą prowadzi p. Kulig Władysław. Po mszy św. spotkanie róży na plebani. Serdecznie zapraszamy.
 W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę obchodzimy Święto NMP Tuchowskiej.
 W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca lipca. W piątek wotywa o NSPJ o godz. 7.00 i 18.00, modlimy się w intencjach misyjnych i zbieramy ofiary na cele misyjne. Spowiedź św. w czwartek od godz. 17.00 dla dzieci szkolnych i w piątek rano i popołudniu od 17.00 dla młodzieży i starszych. W Kawęczynie spowiedź św. w piątek od 15.15 i msza św. o 16.00. W lipcu nie będzie odwiedzin chorych w domach.
 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, w którym dodatek w postaci filmu DVD nakręconego specjalnie na ŚDM o iskrze miłosierdzia, która zapaliła ogień na świecie, a dla dzieci jest Ola i Jaś.
 Składka na cmentarzu i z ostatniej niedzieli wyniosła 7840 zł i 2 euro. Bóg zapłać za składane ofiary na prace konserwatorskie i utrzymanie cmentarza.